GMAT zaprojektowane z bramek w pamięci
GMAT Prep

GMAT wynik

Wysoki GMAT (Graduate Management Admission Test) wynik będzie zwiększyć swoje szanse na uzyskanie akceptowane na górę absolwentów MBA programów. Przygotowanie testu Masterstudies GMAT jest zaprojektowane, aby spełnić swoje cele. Każda funkcja oprogramowania ma na celu pomóc Ci zwiększyć swoje wyniki badań. Wykonujemy również, że naszym celem jest, aby przygotowania do GMAT prostsze, szybsze i bardziej zabawne. Uzyskanie najlepszych wyników na egzaminie GMAT nie tylko znając teorię za pytania, to również o łączenie studiów z praktyką. GMAT nie jest jak inne testy, ponieważ Twój sukces na tym egzaminie jest wynikiem połączonego zrozumienia akademickiego i rygorystyczne praktyki. Statystyki pokazują, że znajomość teorii jest tylko połowa sukcesu z prep GMAT. Prep Masterstudies GMAT poprowadzi swoją praktykę testu, jest silny, czas efektywny i skuteczny.

Pytania GMAT

Każde pytanie praktyką w prep Masterstudies GMAT jest szczegółowe wyjaśnienie związanego z tym, że pokaże Ci najlepsze podejście do tej kwestii, jak również wyjaśnienia prawidłową odpowiedź jest poprawna. Te szczegółowe, konkretne wyjaśnienia pomogą pogłębić zrozumienie teorii dowiedziałem w książkach lub w klasie. Wyjaśnienia również pomoże doskonalić swoje umiejętności zdawania testów, pokazując, jak myśleć o GMAT.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Prep Masterstudies GMAT jest jakichkolwiek GMAT egzaminowanych, którzy aspirują, aby uzyskać wyższy wynik. Gwarantujemy poprawa wyniku testu, lub zwrot pieniędzy! Jeśli wyniki testu GMAT nie poprawi się po za pomocą naszego oprogramowania, zwrócimy cenę oprogramowania.

Test Generator

Jesteśmy pewni, w programie prep Masterstudies GMAT dla wielu powodów, jeden jest Practice Tests Generator. Można utworzyć wiele własnych testów indywidualne praktyki, jak trzeba.Wybierz poziom trudności pytań, kategorię zapytania, liczba pytań i czas, i oprogramowanie prep Masterstudies GMAT robi reszta. Wybierając z ponad 5000 pytań GMAT praktyk w naszej bazie danych, generator testowy zapewnia masz skupioną praktyki dla poprawy wyniku. Nie musisz dostosować się do gotowych, praktyczne testy cookie-cutter, nasz generator test praktyce zapewnia twoja praktyka dostosowuje się do Twoich potrzeb i możliwości, aby większość czasu studiów.

Adaptacyjny test komputerowy

Przygotowanie Masterstudies GMAT oprogramowanie działa również jako CAT (Computer Adaptacyjny Test). Nie tylko można tworzyć bezprecedensową liczbę badań praktyce wybierając kryteria powyżej trudności, kategorii i czasu, można również uzyskać dostęp do gotowych, pełnometrażowych przykładowe GMAT egzamin on-line.Te praktyczne testy używają tego samego algorytmu adaptacyjnego testu GMAT rzeczywistym i są najbardziej dokładny sposób przewidzieć swój wynik na prawdziwym egzaminie. Prep Masterstudies GMAT rysuje na stale aktualizowanej bazy danych i ponownie przeliczyć rzeczywiste pytania GMAT, aby zapewnić Państwu najbardziej realistyczne doświadczenia z badań.

Praktyka problemy Online

Dodatkowo do testów GMAT internetowych, istnieje także problem praktyce internetowych w programie preparatywnej Masterstudies GMAT. Tutaj, można uzyskać dostęp do niektórych z najtrudniejszych problemów, jakie mogą napotkać na rzeczywistego egzaminu GMAT, przygotowuje do najgorszego możliwego scenariusza. Problemy internetowych praktyk opracowania niezbędnej wyższej zamówienie myślenia trzeba będzie rozwiązać najtrudniejsze pytania GMAT i uzyskać najlepszy wynik.

Cechą prep GMAT

W całym schemacie prep Masterstudies GMAT, można śledzić swoje postępy, aby prep testu łatwiejsze. Cechą dobrego przygotowania do badań jest właściwa równowaga między teorią a praktyką.Musisz być zobowiązana do konsekwentnego, rygorystyczne praktyki w celu osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu testu GMAT. Przygotowanie Masterstudies GMAT oprogramowanie jest zaprojektowane, aby pomóc śledzić swoje postępy i uzyskać motywację do ćwicz i dążenie do wyższych wyników. Czy jesteś gotowy, aby pokonać GMAT i zyskać przewagę konkurencyjną w poważne Master of Business Administration widzów programu? Zacznij korzystać z Studenttests GMAT Prep dziś i oglądać wyniki testów zaczyna rosnąć!Szybki rzut oka na test przygotowujący studentów do GMAT
Materiały do ​​przeglądu
Opanowanie GMATMonitoruj swoje słabe punkty i obszary wymagające poprawy
RankingiIdź o krok dalej i zobacz siebie docenionego przez społeczność
Sesje
nauki
Testy
próbne
Powiązane
materiały
Materiał
wideo
Stwórz ile tylko chcesz wysoce zindywidualizowanych testów próbnych z bazy ponad 5500 praktycznych problemów
Wybierz bardziej wymagające ćwiczenia
Zaprojektuj zindywidualizowane parametry testu
Ćwicz z symulatorem egzaminu
Wyszukiwane
indeksy
Pojęcia
Śledź swoje postępy dzięki szczegółowym analizom skierowanym na konkretne słabości i mocne strony
Biegłość według konkretnego
przedmiotu
Wyniki
według czasu
Wyniki CAT
Wyniki według stopnia trudności
Panel nawigacyjny
Program nauczania GMAT
Generator testów
Baza wiedzy
Analityka

Wybierz swój plan kursu Studenttests, który przygotowuje do GMAT

Ogromne oszczędności. Rabat 100$. Tylko 2 tygodnie

Bezpłatna wersja próbna
Darmowe / 7 dni
13 sesji kompleksowych instrukcji ?
4 sessions
9 pełnowymiarowych, adaptacyjnych GMAT
symulacji ?
Ponad 5500 ćwiczeń praktycznych z
wyjaśnieniami ?
Zaawansowane narzędzia analityczne ?
Adaptacyjna
technika nauczania ?
Spersonalizowane ćwiczenia GMAT ?
5 practice tests
W pełni zintegrowane
szkolenie z rozumowania ?
Powtórz swój kurs za darmo ?
Gwarancja zwrotu pieniędzy ?
Zapytaj nauczyciela ?
Nieograniczony dostęp do platformy
z każdego miejsca
4 months
7 days

Polska


Strony GMAT