Loading www.studenttests.pl
Please wait...

Wyniki GMAT

Twój raport z wynikami GMAT zawiera pięć elementów: ocenę analitycznego pisania, zintegrowanego rozumowania, części ilościowej, części werbalnej, a także całkowity wynik. Będzie też zawierał wszystkie Twoje wyniki z poprzednich testów GMAT w ciągu ostatnich pięciu lat, a także  informacje kontaktowe i dane osobiste, które podawałeś podczas rejestracji do testu. Ogólnie wyniki GMAT wahają się od 200 do 800, ale dwie trzecie osób podchodzących do testu GMAT osiąga wynik pomiędzy 400 a 600. 

Możesz anulować swój wynik zaraz po zakończeniu testu, ale tylko przed zobaczeniem swojego wyniku. Po tym jak Twój wynik został wyświetlony, anulowanie testu nie jest już możliwe.

 

Jak otrzymam mój wynik GMAT?

Nieoficjalne wyniki z części werbalnej i ilościowej, a także całkowity wynik i numer autoryzacji, będą dostępne natychmiast po zakończeniu testu. Podczas rejestracji na test GMAT będziesz musiał zdecydować, czy chcesz uzyskać oficjalny raport z rezultatami online czy tradycyjną pocztą.

Online - jeśli zdecydowałeś się otrzymać oficjalny raport z rezultatami online, otrzymasz wiadomość e-mail w ciągu 20 dni kalendarzowych od dnia testu GMAT z linkiem do oficjalnego raportu z wynikami. Aby wyświetlić raport, będziesz musiał podać numer autoryzacji z nieoficjalnego raportu wyników. Możesz pobrać lub wydrukować raport.

Poczta - jeśli zdecydujesz się otrzymać oficjalny raport z rezultatami pocztą, zostanie on wysłany do Ciebie mniej więcej 20 dni od testu, ale czas realizacji może się nieco różnić.

 

Jak wysłać mój wynik GMAT do szkół?

W dniu badania przed rozpoczęciem testu możesz wybrać pięć programów GMAT, które otrzymają twój oficjalny raport z rezultatami. Wybrane programy otrzymają wyniki około 20 dni po teście. Możesz również zamówić dodatkowe raporty z wynikami, które będą wysyłane do szkół pocztą lub faksem.

Pełna lista uprawnionych odbiorców raportu z wynikami GMAT jest dostępna w zakładce Lista szkół akceptujących GMAT.