GRE Rejestracja

Nie zapominaj, że konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie do testu GRE! Istnieją cztery sposoby, aby zarejestrować się do komputerowego GRE test, i dwa sposoby rejestracji na papierze GRE test. Wczesne GRE Rejestracja zagwarantuje Państwu miejsce do testu GRE, który jest najbardziej wygodne dla Ciebie. Więcej o GRE rejestracji i zarejestrować się na egzamin GRE dziś !

Ocena GRE

Twój Ocena GRE składa się z ocen z trzech części: werbalnej części uzasadnienia, ilościowe sekcji rozumowania i analizy sekcji piśmie. W sierpniu 2011 r., ETS wprowadziła nowy system punktacji GRE na werbalne i ilościowych części uzasadnienia. Znajdź wszystkie informacje na temat Ocena GRE, a różnica między starą a nową Ocena GRE tutaj!

Praktyka GRE

Praktyka GRE mogą mieć zasadnicze znaczenie dla wyników testu GRE. Istnieje wiele testów GRE praktyce i książki GRE są dostępne, jak również listy GRE słownictwa, pytania GRE praktyki, listy GRE słowo i innych popularnych GRE materiałów prep. Rozpocznij Praktyki GRE od razu czuć się pewnie w dniu badania i uzyskać doskonały wynik w teście GRE!  

GRE

GRE ® revised General Test - Dlaczego warto zdawać egzamin GRE?


Wyniki GRE są stosowane przez urzędy przyjęcia tysięcy absolwentów i szkół biznesu na całym świecie, a każdego roku około 675 tysięcy potencjalnych wnioskodawców z 230 krajów i regionów podjąć GRE zrewidowany Ogólny Test.

GRE jest oferowany w ponad 160 krajach. Badanie może być podawana w dwóch formatach: komputerowej i papierowej.

  1. Komputerowego testu GRE jest podawany przez wykwalifikowanych centrami badawczymi na całym świecie. Badanie trwa około 3 godzin i 45 minut i można go zabrać w ciągu roku. W Chinach, Tajwanie, Korei i Hong Kongu Test dostępny jest od 1 do 2 razy w miesiącu.
  2. Na papierze testu GRE oferowany jest w tych regionach, gdzie komputerowego badania nie są dostępne. Test ten jest około 3 godzin i 30 minut. Jest ona oferowana do 3 razy w roku w lutym, październiku i listopadzie.


W sierpniu 2011, GRE ® test generalny zastąpiony przez zrewidowane GRE test Generalnego, że ma więcej osób badanych, przyjazne wzornictwo. Żeby wymienić tylko niektóre z wielkich nowych funkcji poprawionej GRE badania ogólne:

  • Jest teraz możliwość zmiany i edycji odpowiedzi, jak również pominąć pytania i powrócić do nich później;
  • Jest większy nacisk na zdolność do rozumienia tego, co przeczytałem i jak zastosować umiejętności rozumowania i mniej polegać na słownictwo z kontekstu;
  • Możesz użyć bardziej osobisty styl i strategie wykonywania testu.


GRE ® zrewidowany Ogólny test składa się z następujących trzech części:

  • Verbal Reasoning - ocenia swoje umiejętności rozumowania i zdolność do rozumienia, co przeczytałeś. W tej części należy ocenić pisemnych materiałów i syntezy informacji uzyskanych od niego, uznaje się związków między pojęciami i słowami, jak również analizować relacje między różnymi częściami zdania.
  • Ilościowe Uzasadnienie - ocenia swoje umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętność interpretacji i analizy ilościowe. Dla tej części trzeba mieć zrozumienie podstawowych pojęć matematycznych, takich jak algebra, geometria, analiza danych i arytmetyki.
  • Analitycznych tekstów - mierzy analityczne umiejętności pisania i myślenia krytycznego, szczególnie zdolność do pomocy i wyrażania skomplikowanych pomysłów skutecznie i wyraźnie.


Wyniki GRE są ważne przez 5 lat, co oznacza, że nawet jeśli wciąż myśli o tym, gdzie chcesz studiować, można zrobić test już teraz i wykorzystać swoje wyniki później jeśli zdecydujesz się zastosować do szkoły absolwent lub firmy. Więc podjąć krok w kierunku swojej przyszłości edukacji dziś i zarejestrować się na egzamin GRE !

Click Here!