iBT

iBT to skrót od Internet Based Test. TOEFL iBT mierzy Twoje umiejętności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim na poziomie niezbędnym na studiach wyższych oraz do wykonywania zadań akademickich.

TOEFL iBT to najbardziej popularny format testu z języka angielskiego na świecie i przystępuje do niego prawie milion osób każdego roku! W rzeczywistości nie przystępuje się do niego on-line, a na komputerze w centrum testowym.

Znajdź wszystkie informacje o iBT teście tutaj!

Wynik egzaminu TOEFL

Informacje jak wyniki TOEFL są mierzone.
  • - Na czym wynik egzaminu TOEFL bazuje?
  • - Jaka jest różnica między wynikami iBT a PBT?
  • - Jak otrzymuję wyniki mojego egzaminu TOEFL?
  • - Jaki muszę mieć wynik egzaminu TOEFL, żeby być przyjęty do szkoły, w której chcę studiować?
Tutaj znajdziesz więcej informacji oraz wyjaśnienie, w jaki sposób to wszystko działa!

Przygotowanie do egzaminu TOEFL

Odpowiednie przygotowanie do testu TOEFL zwiększy Twoje szanse na przyjęcie do szkoły, którą jesteś zainteresowany! Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat jak przygotować się do egzaminu TOEFL z języka angielskiego.

Materiały przygotowawcze do TOEFL obejmują bezpłatne przykładowe pytania, testy praktyczne, interaktywne programy budujące umiejętności oraz wiele więcej. Damy Ci również wskazówki, jak i z czego przygotować się do testu TOEFL!

Dlaczego warto zdać egzamin TOEFL?

Egzamin TOEFL mierzy zdolności rozumienia i posługiwania się językiem angielskim w środowisku akademickim. Jest to najpowszechniej na świecie uznawany przez uczelnie egzamin z języka angielskiego.  Dobry wynik z egzaminu TOEFL wymagany jest, aby uzyskać wstęp na wiele uczelni wyższych posługujących się językiem angielskim. Zdanie egzaminu TOEFL stwarza niesamowitą możliwość rozpoczęcia studiów na dowolnej anglojęzycznej uczelni na świecie!


Egzamin TOEFL dostępny jest w dwóch formach, zależnych od lokalizacji danego centrum egzaminacyjnego. Egzamin internetowy TOEFL (TOEFL iBT) to najpopularniejsza forma egzaminu TOEFL. Ten czterogodzinny egzamin mierzy umiejętności czytania, słuchania, mówienia i pisania w języku angielskim. W miejscach, gdzie TOEFL iBT nie jest dostępny, istnieje możliwość zdawania Egzaminu TOEFL w wersji papierowej (TOEFL PBT). TOEFL PBT trwa trzy godziny i również składa się z czterech części: pisania, stosowania struktur gramatycznych i wyrażeń pisemnych, czytania ze zrozumieniem i słuchania. Do egzaminu TOEFL można podchodzić dowolną ilość razy. Wynik egzaminu TOEFL zachowuje ważność przez dwa lata.


Przygotowanie do egzaminu TEOFL może mieć kluczowe znaczenie dla uzyskanego wyniku. W dniu egzaminu będziesz czuć się dużo pewniej, jeżeli wcześniej poćwiczysz z wykorzystaniem niezwykle popularnych materiałów przygotowujących do egzaminu TOEFL, wykorzystujących autentyczne pytania egzaminacyjne. W internecie dostępnych jest wiele próbnych egzaminów TOEFL oraz materiałów przygotowawczych.

Nie zapomnij, że zarówno na egzamin internetowy TOEFL, jak i egzamin TOEFL w wersji papierowej trzeba zarejestrować się z wyprzedzeniem! Kliknij na linki poniżej, znajdź informacje o centrach egzaminacyjnych TOEFL oraz daty obowiązujące na całym świecie i zapewnij sobie udział w najbardziej dogodnym dla Ciebie egzaminie TOEFL. Już dziś zrób krok do swojej przyszłej edukacji!

 

TOEFLRegistration. Kliknij aby zobaczyć terminie egzaminu

Click Here!