Każda uczelnia wymieniona na naszym portalu ma na swojej stronie formularz kontaktowy. Możesz użyć tego formularza, by skontaktować się z uczelnią i dowiedzieć się więcej na temat procesu rekrutacji.

Aby wyszukać uczelnię lub program studiów, zacznij od kliknięcia na jeden z linków poniżej.

Aktualnie nasz portal nie zawiera informacji o wymogach dotyczących wiz studenckich i podróży.

Możesz użyć formularza kontaktowego na naszej stronie, aby skontaktować się z wybraną uczelnią i uzyskać od niej informacje na temat wiz studenckich i podróży.

Rozpocznij wyszukiwanie uczelni lub programu studiów, klikając na jeden z linków poniżej.

Na każdej uczelni i w ramach każdego programu wymienionego na naszej stronie obowiązują inne opłaty za studia. 

Możesz użyć formularza kontaktowego na naszej stronie, aby skontaktować się z uczelnią oferującą dany program i zadać pytanie na temat opłat za studia.

Kliknij na jeden z linków poniżej, aby rozpocząć wyszukiwanie.

Na naszych stronach nie znajdziesz informacji o stypendiach.

Możesz użyć formularza kontaktowego na naszej stronie, aby skontaktować się z wybraną uczelnią  i uzyskać informacje o finansach studentów i możliwościach sfinansowania studiów.

Rozpocznij wyszukiwanie uczelni lub programu studiów, klikając na jeden z linków poniżej.

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy poniżej, postaramy się udzielić jak najszybszej odpowiedzi.

Na naszym portalu możesz też znaleźć dodatkowe informacje o uczelniach wyższych na całym świecie.  Kliknij na jeden z linków poniżej, aby rozpocząć wyszukiwanie.

The TOEFL lub Test of English as a Foreign Language to standaryzowany test, który ma na celu ocenić znajomość języka angielskiego u osób niebędących jego rodzimymi użytkownikami.  Egzamin ten jest uznawany i akceptowany przez instytucje szkolnictwa wyższego jako miara znajomości języka angielskiego w krajach na całym świecie.

Egzamin TOEFL tworzy i administruje nim Educational Testing Service (ETS). 

Aby dowiedzieć się więcej o TOEFL lub znaleźć kurs przygotowawczy do tego egzaminu, wejdź na: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/TOEFL-Preparation/

IELTS, ang. International English Language Testing System, to standaryzowany test, który ma na celu ocenić znajomość języka angielskiego u osób niebędących jego rodzimymi użytkownikami.  Wynik tego egzaminu jest miarą znajomości angielskiego uznawaną i akceptowaną przez instytucje szkolnictwa wyższego w krajach takich jak Australia, Wielka Brytania, Kanada, Nowa Zelandia i Stany Zjednoczone.

Aby dowiedzieć się więcej o IELTS lub znaleźć kurs przygotowawczy do tego egzaminu, wejdź na: https://www.academiccourses.com/Preparatory-Year/IELTS-Preparation/

GMAT lub Graduate Management Admission Test to standaryzowany test, który ma na celu ocenić kwalifikacje osób ubiegających się o przyjęcie na studia magisterskie w zakresie zarządzania. Zdania testu GMAT wymaga się często od studentów, którzy chcą podjąć studia MBA jako warunek ubiegania się o przyjęcie na studia.

Testem GMAT administruje Graduate Management Admission Council (GMAC). Egzaminy są organizowane w większości krajów na świecie. 

W celu uzyskania dalszych informacji na temat GMAT, wejdź na: https://www.studenttests.com/